Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Section Table Pomocnik szóstoklasisty PRÓBNY SPRAWDZIAN W PIĄTEJ KLASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ.
PRÓBNY SPRAWDZIAN W PIĄTEJ KLASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 29 maja 2012 19:16

Un8

Dnia 29 maja odbył się próbny sprawdzian w piątej klasie szkoły podstawowej. Próbny sprawdzian ma na celu głównie przećwiczenie procedur.  Jeśli uczeń już teraz poradzi sobie ze stresem, odnajdzie się w tym wszystkim, na właściwym sprawdzianie będzie mu o wiele łatwiej. Jak  również sprawdzenie się przed „prawdziwym” sprawdzianem. Dzięki temu uczniowie mają możliwość zweryfikowania swojej wiedzy. Wiedzą, co już dobrze opanowali, a nad czym powinni jeszcze popracować, aby dobrze napisać sprawdzian. 

Próbny sprawdzian ma być impulsem motywacyjnym dla uczniów przygotowującej się do sprawdzianu. Dobry wynik z próbnego sprawdzianu może cieszyć, ale uczeń nie może spocząć na laurach, tylko powinien dalej poszerzać swoją wiedzę. Słabszy wynik będzie sygnałem, że trzeba poświęcić więcej czasu na naukę do sprawdzianu. Dzięki próbnemu sprawdzianowi klas piątych uczniowie mogą zapoznać się i oswoić ze specyfiką przebiegu sprawdzianu.

Uczniowie po kilku dniach uzyskają wyniki sprawdzianu, który również zostanie omówiony na lekcji z nauczycielem pomagając poznać uczniom nie tylko poprawne odpowiedzi na konkretne pytania, ale i wszystkie etapy rozwiązania.

Kliknij i sprawdź sprawdzian.

Warto ćwiczyć z dzieckiem inne testy w domu, wybierzcie coś dla siebie:

Wzgórze Wawelskie, Wynalazek zera, Wycieczka do ZOO, wycieczka do Ustronia, Wszystkim wstęp wolny, Woda = życie, Wiosenne przebudzenie, Wielkopolski park narodowy, Wędrówki dalekie i bliskie, W świecie książki, W świecie mitów, W ogrodzie, W naszej ojczyźnie, W lesie, Miasto, Woda, Nagroda Nobla, Szlakiem Polskich stolic, Rower, Poszukiwanie skarbów, Marcin ornitolog, Lis, Kwiaty, Księgarnia, Kosmos, Europa, I dzień wakacji, W Hogwarcie, Co potrafią roboty, Bociany, Z życia szkoły, Wspólne planowanie – wyprawa rowerowa, Słońce, Polowanie, Morska wyprawa, Malbork, Jaworzno, Ferie zimowe w górach, Bieszczady.

owoce-nej pracy.

Zmieniony: poniedziałek, 02 lipca 2012 10:06
 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 21 Wrzesień 2020    |    Imieniny obchodzą: Hipolit, Mateusz, Daria